Alatskivi lossi restoran pakub ka sellelgi aastal Lõuna-Eesti maitsete nädala "Metsast taldrikule" raames maitsvaid õhtusööke. Soovituslik on ettebroneerimine:
alatskivi@lossirestoran.eu või 5303 248518. novembril, algusega kell 17.00 saab lossi galeriisaalis nautida kaunist muusikat!
Kontsert on tasuta!
Avatud on Alatskivi lossi restoran!Alatskivi lossi jõuluturg tuleb taas!
Alatskivi loss ja sõiduhobuste tall ootab kõiki huvilisi nii müüma, ostma, nautima kui uudistama.
Toimub traditsiooniline jõuluturg nii Alatskivi lossis kui Alatskivi lossi sõiduhobuste tallis. Avatud on lossi restoran, kus pakutakse kõige muu kõrval jõulu erimenüüd koos
maitsvate rüübetega. Meisterdada saab lossi keraamikakojas ning meelele pakume
ilusaid jõulukontserte.
Üritus on tasuta!
Olete oodatud!Paul Neitsovi „Jõuluteraapia” on midagi enamat kui lihtsalt kontsert; see on pühademeele muusikaline embus. Üks Eesti osavamaid kitarriste esitab ajatuid laule ja lummavaid meloodiaid, mis tabavad selle erilise aastaaja olemust. Kontserdi mõte on pärit  aastast 2022, mil Paulil tekkis idee enne jõule korraldada “teraapiaseanss” iseendale ja publikule. Endale omaselt, teeb ta seda loomulikult koos publikuga ka sellel aastal. Tänavune “Jõuluteraapia” toimub muusiku 30nda sünnipäeva kuul, mistap on kontsertidel kindlasti põhjust ka meenutusteks ja väikeseks nostalgiaks.

Piletid eelmüügist 25 € (kuni 12a k.a. tasuta) www.kontsertkorraldus.ee, Piletikeskus, 

Piletilevi, Piletimaailm.

Kontserdipäeval pilet 30 €.

Tanel on meie lossi keraamik ja sellel aastal on ta otsustanud oma teadmisi ka teistele jagada! Keraamikaring alustab 19.oktoobrist 2023. Oma osavõtust palume Tanelile teada anda!