Tegevused lossis

Veebruaris ja märtsis, saab lossis nautida KUMMITUSLIKKU ÕHTUSÖÖKI. Lossi restorani peakokk  on loonud spetsiaalse menüü, mis oli iseloomulik mõisaperedele sada aastat tagasi. Ja mis maitseb hästi!

 

Tegelikkuses ongi see õhtusöök justkui ajarännak 130 aasta tagusesse aega. Aega, kui lossis elasid von Nolckenid. Aega, kus nutiseadmed ei köitnud õhtusöögi laua taga pilke ning aega kus puudus isegi elekter. Seetõttu saadab kummituslikku õhtusööki söögipalve, lauakõnede harjutamine ja üleüldine vestlus. Seejärel jalutatakse koos lossiprouaga küünlavalgel mööda lossi ja otsitakse jälgi paruniperest ja nende hiilgeaegadest.

Kummituslik õhtusöök sobib hästi kolleegidega väljasõiduks või hoopis koos heade sõpradega sünnipäeva tähistamiseks.

Grupi suurus: 10 kuni 30 osalejat

Hind: 50 eurot osaleja

info@alatskiviloss.ee või alatskivi@lossirestoran.eu


Alatskivi lossi keldris, kus paruniaegadel elasid mõisateenijad, on end sisse seadnud KÄSITÖÖKOJAD

Savikojas toimetab keraamik Tanel Tell. Tanel tegeleb tarbenõude valmistamisega. Savikojas on võimalik ettetellimisel osaleda õpitoas. Korraga mahub õpitoas meisterdama kuni 10 inimest.

Kojast on võimalik kaasa osta siin valminud tooteid ja lossi suveniire. Koda tegutseb lossi lahtiolekuaegadel, ettetellimisel on võimalikud ka muud kokkulepped.

Kontakt: Tanel Tell
Telefon: +372 56 669 584
E-mail:

http://celadon.ee/

Käsitöökojas  toimetab Piret Kukk. Tema näppude vahel valmivad ehted, käekotid, laudlinad, märkmikud. Ühesõnaga, kõik, mida tekstiilist on võimalik välja võluda. Käsitöötuba on täis imelisi tooteid, mis ootavad oma uut omanikku. Lisaks toimuvad siin erinevad õpitoad, mida on võimalik lossikülastuse ajaks ette tellida.

Ja midagi on ka neile, kes soovib uut kostüümi või aksessuaari just enda vajadustest lähtuvalt. Käsitöökoda tegutseb ka õmblussalongina. Võtke julgesti ühendust! Käsitöökojas asub ka võimas tikkimismasin, millega saame teenust pakkuda igasugustele tekstiilidele tikkimisel.

Käsitöökoda on avatud lossi avamisaegadel.

Kontakt: Piret Kukk
Telefon: +372 50 845 41
E-mail: kukkpiret@gmail.com